Шевченківський райсуд обиратиме запобіжний захід посадовцю.
Сьогодні, 12 лютого, Шевченківський районний суд Києва обиратиме запобіжний захід для керівника Херсонської облради Владислава Мангера.
Як передає кореспондент ТСН, заздалегідь до будівлі суду приїхали автобуси з нацгвардійцями. Як відомо, засідання має розпочатись о 12 годині.
Нагадаємо, 31 липня у Херсоні стався напад на активістку Катерину Гандзюк. Нападник чекав жертву біля під’їзду і хлюпнув на дівчину концентрованою сірчаною кислотою. Жінка отримала опіки 30% тіла. Від отриманих опіків Катерина померла 4 листопада. Її справу одразу ж перекваліфікували на закінчене умисне вбивство.
У справі Гандзюк правоохоронці спочатку затримали п’ятьох підозрюваних – організатора злочину та безпосередніх виконавців. Організатори спільноти “Хто замовив Катю Гандзюк?” у Facebook, активісти, а також Telegram-канал The Newsroom оприлюднили власні результати розслідування з посиланням на власні джерела, у яких назвали посередником між замовником вбивства та організатором помічника нардепа Паламарчука Ігоря Павловського.

Continue reading...