Home Polish Polish — mix Parlamentarzyści oburzeni językiem nienawiści na Paradzie Równości: "To 'Polska Platformy'"; "Pogarda, nienawiść...

Parlamentarzyści oburzeni językiem nienawiści na Paradzie Równości: "To 'Polska Platformy'"; "Pogarda, nienawiść i język UB"

198
0
SHARE

Politycy szczególną uwagę zwracają na wypowiedź jednego z uczestników, który mówiąc wprost do kamery obrażał wyborców PiS.
Reakcje na tegoroczną Paradę Równości jasno wskazują, że celem manifestacji nie była walka o tolerancję i wolność, ale antagonizowanie społeczeństwa. Taki wniosek można wyciągnąć również na podstawie wypowiedzi samych uczestników manifestacji.
CZYTAJ RÓWNIEŻ: Szok! Czysta nienawiść na Paradzie Równości: „Stare k…y wymrą, głosujące na PiS, i w końcu władza w kraju trafi w normalne ręce”
Nic więc dziwnego, że radykalne głosy i prowokacyjne happeningi szybko spotkały się z reakcją ze strony społeczeństwa. Również polityków.
Parlamentarzyści szczególną uwagę zwracają na wypowiedź jednego z uczestników, który mówiąc wprost do kamery obrażał wyborców PiS.

Continue reading...