Home Polish Polish — mix Dalsze losy par ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia”? Jedna z nich spodziewa...

Dalsze losy par ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia”? Jedna z nich spodziewa się dziecka

18
0
SHARE

Czy para zupełnie obcych osób, które poznają się dopiero w dniu ślubu, ma szansę na stworzenie trwałego związku? Eksperci „Ślubu od pierwszego…
„Ślub od pierwszego wejrzenia” to program duńskiej telewizji, który odniósł sukces także w Polsce. Bazuje na prostym formacie, według którego para zupełnie obcych sobie ludzi musi się pobrać. Poznają się dopiero w Urzędzie Stanu Cywilnego. Uczestników dobiera do siebie zespół ekspertów, kierując się m.in. osobowością swatanych osób i dążąc do zapewnienia trwałości i szczęścia takiego związku. Jak można się domyślić, niesie to za sobą wiele komplikacji, dlatego banalny w założeniu program stanowi ciekawy eksperyment społeczny.
W piątek 22 maja telewizja TVN7 wyemitowała finałowy odcinek czwartej edycji programu, w którym dowiedzieliśmy się czy pary postanowiły pozostać w związkach małżeńskich. Od nagrania programu do jego emisji minął rok. Jak potoczyły się dalsze losy uczestników?
Ta para niemal od samego początku programu bardzo dobrze się ze sobą dogadywała. Już w trakcie nagrań mieszkająca na co dzień Agnieszka postanowiła przeprowadzić się do swojego męża do Krakowa. Para zgodnie oświadczyła, że zostaje w związku małżeńskim. Po roku Agnieszka i Wojtek nadal są razem. „Od naszego poznania minął ponad rok i musimy przyznać, że nie był to łatwy czas.

Continue reading...