Home Polish Polish — mix MŚ siatkarek: Wielkie emocje w Łodzi. Polki pokonały Kanadę

MŚ siatkarek: Wielkie emocje w Łodzi. Polki pokonały Kanadę

119
0

MŚ siatkarek: Wielkie emocje w Łodzi. Polki pokonały Kanadę – RMF24.pl – Siatkarki reprezentacji Polski pokonały Kanadę 3:2 (25:18, 19:25, 16:25, 25:23,15:5) w meczu drugiej rundy mistrzostw świata. Spotkanie w łódzkiej Atlas Arenie pełne było emocji i
W pierwszym secie Polki zmiażdżyły Kanadę. Świetnie funkcjonował blok, przez który nie mogła przebić się Van Ryk i Alexa Gray. Ze środka punkty zdobywały Kamila Witkowska i Agnieszka Korneluk, a na skrzydłach skuteczne były Zuzanna Górecka, Magdalena Stysiak oraz Olivia Różański. 25-letnia przyjmująca przypieczętowała pewne zwycięstwo w pierwszym secie.W kolejnych dwóch partiach to Kanadyjki były górą. Styl gry polskiego zespołu w niczym nie przypominał tego sprzed chwili i z niedawnego triumfu z USA. Podopieczne trenera Lavariniego popełniały mnóstwo błędów, co nakręcało Kanadyjki. Miały też problem ze skutecznością w ataku, za to rywalki biało-czerwonych punkty zdobywały seriami.