Home Polish Polish — mix PKO BP rozbudowuje zespoły IT Gazeta Bankowa

PKO BP rozbudowuje zespoły IT Gazeta Bankowa

96
0
SHARE

Potrzeba rozbudowania zespołów projektowych wynika z dużej skali ambitnych projektów realizowanych w obszarze technologii, m.in. wykorzystujących Data
Potrzeba rozbudowania zespołów projektowych wynika z dużej skali ambitnych projektów realizowanych w obszarze technologii, m.in. wykorzystujących Data Science, RPA, Machine Learning czy Artificial Intelligence.
PKO Bank Polski rozwija zespoły projektowe IT i prowadzi obecnie 130 rekrutacji na nowe stanowiska. Poszukiwani są specjaliści z praktycznie wszystkich obszarów IT: analitycy, architekci, kierownicy projektów i programiści, a także eksperci od hurtowni danych, administratorzy aplikacji czy inżynierowie DevOps.
W prace nad rozwiązaniami technologicznymi PKO Banku Polskiego zaangażowany jest zespół najlepszych na rynku ekspertów w obszarze IT, a efekty dotychczasowych wdrożeń zostały docenione w konkursach i rankingach międzynarodowych. PKO Bank Polski zwyciężył m.in. w rankingu Finnoscore oceniającym dojrzałość cyfrową 230 banków z Europy i Ameryki Północnej. Znalazł się także wśród finalistów konkursu Technology Strategy Impact and Enterprise Architecture Awards for EMEA organizowanego przez Forrester – jedną z najbardziej opiniotwórczych firm badawczych na świecie. W najbliższej przyszłości, skala przedsięwzięć w obszarze IT realizowanych przez bank będzie wzrastała.

Continue reading...