Home Ukraine Україна — українською Про скандал у Білому домі та політику брата: інтерв'ю з Нейтом Венсом,...

Про скандал у Білому домі та політику брата: інтерв'ю з Нейтом Венсом, який воював в Україні

116
0
SHARE

Брат Джей Ді Венса був на війні в Україні понад два роки. Інтерв’ю Нейта Венса про брата, чи дотримається Росія перемир’я, які загрози для США, чому Штатам вигідно допомагати Україні.
Нейт Венс, брат віцепрезидента США, воював в Україні та пояснив різницю між українською та американською арміями, відзначаючи важливість військово-повітряних сил.
Венс критично ставиться до ідеї мирної угоди з Росією, вважаючи, що вона може бути порушена, та наголошує на важливості підтримки України з боку США.
Він також обговорив різні світогляди з братом Джей Ді Венсом і підкреслив значення подальшої підготовки українських військових, навіть за умов перемир’я.
Нейт Венс, двоюрідний брат віцепрезидента США Джей Ді Венса та колишній американський морський піхотинець, понад два роки воював добровольцем в Україні після початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну.
В ексклюзивному інтерв’ю 24 Каналу Нейт Венс розповів про службу в Силах оборони України, політику Джей Ді Венса та як знайти до них з Трампом підхід. Деталі – читайте далі у матеріалі.Про службу в Силах оборони
Чому ви вирішили вступити в Сили оборони України?
Спершу я не збирався. Я не думав, що зроблю це. Я приїхав у 2022 році (в Україну – 24 Канал) і моєю першою думкою було те, що я займатимусь гуманітарною роботою, а потім буду їздити туди й назад – з України до себе додому по роботі.
Потім ми почали рухатись на Схід, доставляти речі до Києва. Я зустрів деяких новобранців, які все ще були у цивільному одязі. Здається, що вони ще навіть не мали форми, і ми почали їх навчати, а потім просто повільно мігрували на Схід, на Донбас.
Ви служили в корпусі морської піхоти США, тому у вас був певний досвід перед тим, як ви приїхали сюди. Наскільки важкі тут бої? Чи вони відрізняються від того, що практикує американська армія?
Американські військові вже давно зіштовхувались з такою кількістю артилерії. Основна відмінність між українською та американською арміями полягає в тому, що вони (США – 24 Канал) мають найбільші військово-повітряні сили на планеті. Це мало б велике значення. Одна річ, яка впливає на те, як працюють американські військові, – це знання того, що у вас є доступ до великих військово-повітряних сил, що полегшує роботу.
Ви служили в групі, яка пізніше стала батальйоном “Вовки Да Вінчі”. Поділіться історіями взаємодії з українськими військовими, волонтерами. Як вони відреагували на те, що ви приїхали воювати проти Росії зі США?
Найпоширеніша реакція завжди така: “Вау, правда?” Однак, знаєте, кожен, з ким я зустрічався, був дуже люб’язний, дружний та завжди намагався зробити так, щоб я відчував себе бажаним гостем.
Думаю, що спочатку, через те, що я трохи старший, вони дивилися на мене, як на якогось старенького, який незрозуміло що тут робить. Однак це минуло і через якийсь час ти просто стаєш частиною групи й всі ставляться до тебе так, ніби ти звичайний член групи.
Вони – хороші люди, а я, оскільки я старший, схильний дивитися на них, як на дітей. Мені так здається. Я знаю, що це не так. Вони дорослі чоловіки, які виконують надзвичайно небезпечну роботу і добре тримають себе в руках. Однак я все ще нічого не можу з цим вдіяти – коли вони вдвічі молодші за мене, я схильний дивитися на них, як на дітей.
З якими міфами про Україну ви стикалися перед поїздкою сюди і якою була реальна ситуація? Адже у США, на жаль, їх багато.
Так. Я був підлітком, коли закінчилася холодна війна, тому було небагато американської пропаганди, бо в якийсь момент Україна була частиною Радянського Союзу. Тож я мав свої власні упереджені уявлення про те, якою була Україна.
Я був неправий. Думав, що все буде сірим і несмачним. Жодних кольорів. Саме таким в американських фільмах був представлений Радянський Союз – позбавлений радості чи чогось привабливого. Тому коли я приїхав в Україну, то був дуже здивований тим, наскільки вона красива.
Однак є й інша пропаганда, вона кумедна – як-от про біолабораторію, про яку завжди говорить Такер Карлсон (проросійський американський журналіст – 24 Канал). Насправді я намагаюся не вестись на ці речі. І якщо я збираюся кудись поїхати, то просто не звертаю уваги на ці речі й намагаюся розібратися в цьому сам.Треба готуватися, що Путін не дотримається угоди про перемир’я
Дональд Трамп та ваш двоюрідний брат – віцепрезидент Джей Ді Венс – вважають, що вони можуть заспокоїти Владіміра Путіна діалогами та поступками з боку України. Яка ваша думка щодо цього? Невже можна укласти таку мирну угоду з Росією?
Очевидно я так не думаю. Я просто не думаю, що росіяни будуть її виконувати. Якщо ви подивитеся на Путіна і на те, як він розпочав свою політичну кар’єру на посаді президента, то побачите, що він робив це, встановлюючи бомби у житлових будинках, вбиваючи свій власний народ, щоб розпочати війну з Чечнею.

Continue reading...