Home Ukraine Україна — українською Важливіше за ядерні об'єкти: ЦАХАЛ перед головною атакою вивів з ладу ППО...

Важливіше за ядерні об'єкти: ЦАХАЛ перед головною атакою вивів з ладу ППО Ірану

126
0
SHARE

Перед головним ударом по Ірану в рамках операції «Народ як лев» ізраїльські сили атакували іранські системи ППО. Це дало змогу завдати удару по ядерних та інших військових об’єктах Ірану.
Під час операції “Народ як лев” (Rising Lion) ізраїльським силам вдалося вивести з ладу ключові елементи системи протиповітряної оборони Ірану. Це дало змогу Ізраїлю перейти до систематичного знищення не тільки ядерної інфраструктури, а й критичних військових і промислових об’єктів на іранській території.
“ВПС Ізраїлю під час операції “Нація левів” дійсно завдали чутливого удару по системі протиповітряної оборони Ірану в західній частині країни”, — йдеться в офіційній публікації ЦАХАЛ.

Continue reading...