Стосовно бізнесмена Тимура Міндіча обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Утім, обрання запобіжного заходу було заочним, повідомляє “Суспільне”.
Вищий антикорупційний суд (ВАКС) України обрав запобіжний захід підозрюваному в причетності до корупційного скандалу в НАК “Енергоатом” бізнесмену Тимуру Міндічу. Згідно з судовою ухвалою, захід у вигляді тримання під вартою обрано заочно, адже Міндіч виїхав з України, повідомляє “Суспільне”.
Призначений державою адвокат підозрюваного не зміг зв’язатися з ним, тож Тимуру Міндічу не призначили заставу, адже немає такої можливості під час заочного процесу суду.
Прокурори пояснили, що після обрання запобіжного заходу справу можуть передати до Інтерполу для затримання Міндіча, зокрема при перетині кордону.
Під час засідання прокурор Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) повідомив, що під час розмов Міндіча із бізнесменом Цукерманом застосовували шумопоглинальні засоби.