"Ми будемо приходити до вас мертві": найбожевільніші висловлювання вбитого у Донецьку Захарченка

201
0
TEILEN

Топ „крилатих“ висловів вбитого в Донецьку Захарченко
Вбитий у Донецьку ватажок угруповання „ДНР“ Олександр Захарченко був відомий своїми одіозними і безглуздими висловлюваннями.
Напевно, найвідоміший вислів Захарченка – це його мрії про „взяття Британії“. В інтерв’ю ще одному терористові Захару Прилепіну екс-ватажок бойовиків сказав:
„Я зараз не кажу [захопити] Київ. Насправді потрібно брати навіть не Берлін. Треба його пройти і взяти всю Британію як таку. Все зло нашої російської долі — це англосакси. Якщо ми візьмемо Британію, то настане золотий вік Росії“.
Взагалі Захарченко регулярно обіцяв що-небудь захопити, особливо Київ. Наприклад, коли він коментував рішення суду передати Україні знайдене у Криму „скіфське золото“, бойовик сказав: „Щойно ми візьмемо Київ, „скіфське золото“ повернеться до Криму“.
У жовтні 2016 року у програмі пропагандиста Володимира Соловйова тодішній ватажок „ДНР“ заявив: „Наші військові з’єднання готові взяти штурмом Київ“.
Зникнення України „через 60 днів“ Захарченко теж обіцяв.
„Зараз пішов відлік. Кожен день — це той цвях, що забивається в кришку труни країни, яка називалася раніше Україна. Максимум 60 днів — і держава практично припинить існувати“, – казав він у березні 2017 року в розпал „блокади“ окупованих територій.
Ще Захарченко обіцяв „приходити мертвим“. Таку заяву він зробив після вбивства терориста „Гіві“ в лютому 2017 року. „Всі ви нас не перестреляете, все одно ми будемо приходити до вас мертві і все одно ми будемо вас вбивати“, – казав екс-ватажок „ДНР“.

Continue reading...