Пенальті в овертаймі вивів Манчестер Юнайтед до півфіналу Ліги Європи (фото)

248
0
TEILEN

11 серпня в німецькому Кельні при порожніх трибунах проходив матч 1/4 фіналу Ліги Європи, в якому Манчестер Юнайтед зустрічався з Копенгагеном. Англійці перемогли з рахунком 1:0.
11 серпня в німецькому Кельні при порожніх трибунах проходив матч 1/4 фіналу Ліги Європи, в якому „Манчестер Юнайтед“ зустрічався з „Копенгагеном“. Англійці перемогли з рахунком 1:0. Читайте такожФінал восьми Ліги Європи: розклад усіх матчів, результати Британці володіли перевагою в першому таймі та перед перервою змогли забити, коли Грінвуд від штанги відправив м’яч у сітку, але після перегляду повтору арбітр зафіксував офсайд. У другому таймі команди вели інтенсивну боротьбу за м’яч, а МЮ вдалося створити кілька напівмоментів, але до взяття воріт справа так і не дійшла.