Home Ukraine Україна — українською Український Олімпік зіграв свій перший в історії матч у Лізі Європи внічию

Український Олімпік зіграв свій перший в історії матч у Лізі Європи внічию

322
0
SHARE

У першому таймі команди обійшлися без забитих м’ячів. На початку другої 45-хвилинки Біленький забив перший гол Олімпіка в Лізі Європи, але через десять хвилин Педро Енріке після передачі екс-гравця Дніпра і Чорноморця Лео Матоса відновив статус-кво.1: 1 – Олімпіку в Салоніках…
Донецький Олімпік зіграв внічию проти грецького ПАОКа в третьому кваліфікаційному раунді Ліги Європи.
1: 1 – Олімпіку в Салоніках в матчі-відповіді потрібно обов’язково забивати.
Олімпік – ПАОК 1: 1
Голи: Біленький, 49 – Педро Енріке, 59
Олімпік: Махарадзе – Лук’янчук, Кравченко, Шабанов, Немчанінов – Богданов, Цимбалюк – Шестаков, Хомутов (Міхальов, 69) , Моха (Мігунов, 64) – Біленький (Сондей, 78)
ПАОК: Рей – Матос, Варела, Креспо, Леовац – Шахов (Бісесвар, 55) , Каньяс, Чімірот – Кампуш (Педро Енріке, 55) , Прійовіч, Мак (Пелкас, 81)
Попередження: Кравченко – Шахов, Леовац
Нагадаємо, напередодні Динамо виграло перший матч третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів проти Янг Бойз з рахунком 3: 1.