Home Polish Polish — mix Lewandowski błyskawicznie zamknął usta krytykom. Hat-trick w pierwszym meczu sezonu!

266
0

Bayern Monachium rozbił Eintracht Frankfurt w meczu o Superpuchar Niemiec. Bawarczycy pokonali swoich rywali aż 5:0, a trzy z pięciu bramek zdobył bardzo skuteczny w niedzielny wieczór Robert Lewandowski.
Robert Lewandowski nowy sezon rozpoczął z przytupem. • Fot. instagram.com/_rl9/ redakcja naTemat 13 sierpnia 2018 B ayern Monachium rozbił Eintracht Frankfurt w meczu o Superpuchar Niemiec. Bawarczycy pokonali swoich rywali aż 5:0, a trzy z pięciu bramek zdobył bardzo skuteczny w niedzielny wieczór Robert Lewandowski.
Kapitan polskiej kadry bombardowanie bramki rywali rozpoczął w 21. minucie. Polak po dośrodkowaniu Joshui Kimmicha wyskoczył do piłki i precyzyjnym strzałem głową umieścił ją w siatce tuż obok bezradnego golkipera. . @lewy_official otwiera sezon z golem! Zobaczcie bramkę Polaka w meczu Bayernu Monachium z Eintrachtem Frankfurt o Superpuchar Niemiec! #BundesTAK pic.twitter.com/ZNHCNRrElS — ELEVEN SPORTS PL (@ELEVENSPORTSPL) 12 sierpnia 2018 Wystarczyło pięć minut, aby Lewandowski zdobył drugą bramkę. I drugą głową! Tym razem dośrodkowywał z rzutu rożnego Arjen Robben. I już drugi gol @lewy_official! Polak ma już dwa trafienia na koncie w meczu Bayernu Monachium z Eintrachtem Frankfurt o Superpuchar Niemiec! Oglądajcie Eleven Sports 1! #BundesTAK pic.twitter.com/DEwGZ9o9Ls — ELEVEN SPORTS PL (@ELEVENSPORTSPL) 12 sierpnia 2018 Wreszcie w 54. minucie meczu Lewandowski skompletował hat-tricka. Do naszego kapitana kadry dograł Thomas Mueller. “Lewy” na dwudziestym metrze otworzył sobie drogę do bramki dzięki bardzo dobremu przyjęciu, po czym już z linii pola karnego łatwo pokonał bramkarza. TO JEST WIECZÓR @lewy_official! HAT-TRICK! Show Polaka w meczu Bayernu Monachium z Eintrachtem Frankfurt o Superpuchar Niemiec trwa! Oglądajcie Eleven Sports 1! #BundesTAK pic.twitter.com/HxacKA0dw7 — ELEVEN SPORTS PL (@ELEVENSPORTSPL) 12 sierpnia 2018 Pozostałe bramki dla Bawarczyków zdobyli Kingsley Coman oraz Thiago Alcantara.
Warto zauważyć, że Lewandowskim zachwycają się nie tylko polskie media, ale i te zagraniczne. Niemcy chyba bardzo szybko zapomnieli o letniej transferowej sadze z udziałem Roberta Lewandowskiego. Fot. sportbild.bild.de
“Bild” informuje choćby o “strzeleckim show” Lewandowskiego. A pomyśleć, że jeszcze przed spotkaniem wiele niemieckich mediów przekonywało, że Polak w tym meczu siądzie na ławce… Welcome to the new season… Post udostępniony przez Robert Lewandowski (@_rl9) Sie 12,2018 o 2:03 PDT