"Ми будемо приходити до вас мертві": найбожевільніші висловлювання вбитого у Донецьку Захарченка

193
0
SHARE

Топ « крилатих » висловів вбитого в Донецьку Захарченко
Вбитий у Донецьку ватажок угруповання « ДНР » Олександр Захарченко був відомий своїми одіозними і безглуздими висловлюваннями.
Напевно, найвідоміший вислів Захарченка – це його мрії про « взяття Британії ». В інтерв’ю ще одному терористові Захару Прилепіну екс-ватажок бойовиків сказав:
« Я зараз не кажу [захопити] Київ. Насправді потрібно брати навіть не Берлін. Треба його пройти і взяти всю Британію як таку. Все зло нашої російської долі — це англосакси. Якщо ми візьмемо Британію, то настане золотий вік Росії ».
Взагалі Захарченко регулярно обіцяв що-небудь захопити, особливо Київ. Наприклад, коли він коментував рішення суду передати Україні знайдене у Криму « скіфське золото », бойовик сказав: « Щойно ми візьмемо Київ, « скіфське золото » повернеться до Криму ».
У жовтні 2016 року у програмі пропагандиста Володимира Соловйова тодішній ватажок « ДНР » заявив: « Наші військові з’єднання готові взяти штурмом Київ ».
Зникнення України « через 60 днів » Захарченко теж обіцяв.
« Зараз пішов відлік. Кожен день — це той цвях, що забивається в кришку труни країни, яка називалася раніше Україна. Максимум 60 днів — і держава практично припинить існувати », – казав він у березні 2017 року в розпал « блокади » окупованих територій.
Ще Захарченко обіцяв « приходити мертвим ». Таку заяву він зробив після вбивства терориста « Гіві » в лютому 2017 року. « Всі ви нас не перестреляете, все одно ми будемо приходити до вас мертві і все одно ми будемо вас вбивати », – казав екс-ватажок « ДНР ».

Continue reading...