"Ворскла" поступилася "Карабаху" у 4 турі Ліги Європи

229
0

У четвер, 8 листопада, у Полтаві Ворскла з рахунком 0:1 поступилася азербайджанському Карабаху.
У четвер, 8 листопада, у Полтаві « Ворскла » з рахунком 0:1 поступилася азербайджанському « Карабаху ».
Єдиний гол в цій грі був забитий ще на початку першого тайму. Після помилки в захисті воротарю « Ворскли » Богдану Шусту довелося фолити проти форварда « Карабаха ».
11-метровий удар чітко реалізував Араз Абдулаєв – 0:1. « Ворскла » не зуміла чимось серйозним відповісти в атаці, більше не було моментів і в гостей.
На початку другого тайму Абделла Зубір міг подвоїти рахунок в поєдинку, але не влучив у ворота з вигідної позиції.
На 65-й хвилині фанати полтавської команди почали стріляти петардами і палити фаєри, після чого не витримали нерви у швейцарського судді Сандро Шерера, котрий на 10 хвилин прибрав команди з поля.