Home Polish — mix To już plan? Kaczyński znów wyśmiał korektę płci. „Nikomu do sypialni nie...

To już plan? Kaczyński znów wyśmiał korektę płci. „Nikomu do sypialni nie zamierzamy zaglądać, ale.”

76
0
SHARE

Kolejny dzień Jarosław Kaczyński w swoim przemówieniu drwił z tematu korekty płci. – A dlaczego jestem Zosia? Może jutro z powrotem będę.
Jarosław Kaczyński na spotkaniu w Grudziądzu kolejny raz nawiązał do kwestii korekty płci. Pierwszy raz drwił z tego tematu na sobotnim spotkaniu we Włocławku, gdzie stwierdził, że „on by badał” osoby, które mówią o korekcie płci. Jarosław Kaczyński krytykował Unię Europejską najpierw za narzucanie postrzegania praworządności, a następnie mówił o kwestiach obyczajowych.
– Próbują nam narzucać także kwestie o charakterze obyczajowym, można powiedzieć najbardziej delikatnie. Chcą, żeby były przyjmowane rozwiązania, można powiedzieć z pogranicza rozsądnego myślenia. Wyobraźmy sobie, ze ktoś z panów tutaj siedzących w pierwszym rzędzie przychodzi do swojej pracy, no i mówi „ja nie jestem Władysław ja jestem Zosia” – mówił prezes PiS. W tym momencie przez salę przeszedł głośny śmiech.
– I według tego, co nam zalecają z Zachodu, wszyscy powinni się temu podporządkować, bo inaczej się uraża. A dlaczego jestem Zosia? Może jutro z powrotem będę Władysław, ale dzisiaj jestem Zosia – kpił dalej Kaczyński. – Naprawdę nie można podważać tego, co jest zawarte w ludzkich genach.

Continue reading...