Ліга чемпіонів: "Баварія" розгромила "Арсенал", "Реал" впевнено здолав "Наполі"

353
0

Господарі поля оформили перевагу перед наступними поєдинками.
«Баварія» фактично вирішила питання виходу в наступну стадію турніру, здобувши перемогу в Мюнхені. На 11-й хвилині господарів поля вивів вперед Роббен точним ударом у верхній кут воріт. Лідер «канонірів» Алексіс Санчес в середині першого тайму зумів зрівняти рахунок. Спочатку чилієць не зміг реалізувати пенальті, але відразу підхопив м’яч і з другої спроби розпечатав ворота Нойєра.
Однак це були останні хороші новини для лондонського клубу. Після перерви практично відразу Левандовськи вивів «Баварію» вперед, вигравши верхову боротьбу у Мустафі. Досить швидко рахунок став 4:1 — дубль оформив Алькантара. Крапку на 88-й хвилині поставив Томас Мюллер, який вийшов на заміну.
«Баварія» — «Арсенал» — 5:1
Голи: Роббен, 11, Левандовськи, 53, Алькантара, 56, 63, Мюллер, 88 — Санчес, 30
«Реал» пропустив гол вже на 8-й хвилині, коли Інсіньє скористався помилкою Наваса, який далеко вийшов з воріт, і пробив з тридцяти метрів точно в нижній кут.