У Зорі залишився останній шанс пробитися в плей-офф Ліги Європи

185
0
ПОДЕЛИТЬСЯ

Зоря програла в гостьовому матчі п’ятого туру групового етапу Ліги Європи Естерсунду 0:2 і тепер повинна перемагати в останньому матчі стадії Атлетік на своєму полі, щоб вийти до 1/16 фіналу.
Рахунок залишався нульовим майже весь перший тайм, поки на 40-й хвилині Дмитро Гречишкін не відправив м’яч у власні ворота після передачі від Кертіса Едвардса.
Український колектив намагався відігратися, проте шведська команда діяла організовано й залишила небагато шансів супернику.
На 78-й хвилині Зоря пропустила другий м’яч, коли Саман Годдос точним ударом здалеку завершив свій прохід і тим самим приніс Естерсунду путівку до наступного раунду.
Оскільки в паралельному матчі цієї ж групи Атлетік на своєму полі виявився сильнішим за Герту 3:2, луганський клуб із шістьма очками опустився на третє місце.