Домой Polish — mix Pogoda w środę 15 sierpnia 2018. Będzie ciepło

Pogoda w środę 15 sierpnia 2018. Będzie ciepło

200
0
ПОДЕЛИТЬСЯ

Pogoda w środę 15 sierpnia 2018. W ciągu dnia w wielu regionach Polski pojawią się przelotne opady deszczu. Chmury będą się przeplatać ze słońcem.
Napływać będzie ciepła masa powietrza. Na pogodę będzie wpływać klin wyżu znad Oceanu Atlantyckiego. Po południu na zachodzie i wschodzie zobaczymy na termometrach 24-25 stopni, a na pozostałym obszarze temperatura wzrośnie do 21-23 stopni. Zachodni wiatr powieje przeważnie z umiarkowaną prędkością, a ciśnienie atmosferyczne zacznie rosnąć.
Noc ze środy na czwartek będzie pogodna i sucha. Najniższa temperatura prognozowana jest na północnym wschodzie — 12-13 stopni. A najwyższa na zachodzie — 16-17 stopni. Pogoda w środę 15 sierpnia 2018
Pogoda będzie nas zachęcać do aktywności. Nie wpłynie negatywnie na nasze samopoczucie.
Pogoda tylko w miejscach, gdzie przelotnie popada, przyczyni się do przejściowego oczyszczenia powietrza z alergenów środowiskowych. W bardzo dużym stężeniu unosić się będzie pyłek pokrzywy oraz zarodników grzybów pleśniowych z rodzaju Cladosporium, Alternaria. W średnim stężeniu pojawiać się będzie pyłek komosy i bylicy.

Continue reading...