Результати дня у відборі на Євро-2020: Україна здобула найбільшу перемогу

281
0

Все, що потрібно знати про матчі відбіркового турніру чемпіонату Європи з футболу 2020 року. Результати поєдинків 7 червня, турнірні таблиці груп і відео голів.| СЬОГОДНІ
У п’ятницю була зіграна низка поєдинків відбірного турніру на чемпіонат Європи 2020 року. Серед інших, свій матч провела і збірна України. Більше того, команда Андрія Шевченка здобула найбільшу перемогу дня – з рахунком 5:0 була переможена збірна Сербії. Також в нашій групі В відбувся матч збірних Литви і Люксембургу. Незважаючи на два видалення, литовці змогли відігратися і звести поєдинок внічию – 1:1.
У групі А Чехія здобула вольову перемогу над Болгарією. Пропустивши гол на третій хвилині, чехи в середині першого тайму і на початку другого забили два м’ячі.