Домой Polish — mix Opozycja podważa wynik wyborów. „Będą krzyczeć do całego świata!”

Opozycja podważa wynik wyborów. „Będą krzyczeć do całego świata!”

37
0
ПОДЕЛИТЬСЯ

Ich zdaniem powinien wygrać Trzaskowski.
Michał Szczerba z PO alarmuje Helsińską Fundację Praw Człowieka, że w jednej z komisji na korzyść Andrzeja Dudy dodano nieprawidłowo 10 głosów. Z kolei „Gazeta Wyborcza” przekonuje, iż „wybory były nieuczciwe”. – Oni nie potrafią przegrać z honorem więc jestem przekonany, że będą krzyczeć do całego świata. Pojawią się też teorie, że zostali skrzywdzeni – komentuje w rozmowie z portalem tvp.info Marek Suski (PiS).
Rafał Trzaskowski zapowiadał w kampanii, że chce w Warszawie ulicy Lecha Kaczyńskiego. – Teraz to sprawa honoru. Czekamy, czy na najbliższej sesji…
Gdy w poniedziałkowy wieczór firma IPSOS opublikowała pierwsze sondażowe wyniki wyborów, szef sztabu Rafała Trzaskowskiego Cezary Tomczyk natychmiast zaapelował o dokładne przeliczenie głosów i sprawdzenie, czy nie doszło do oszustwa. Teraz jego partyjny kolega Michał Szczerba oznaczył w tweecie Państwową Komisję Wyborczą oraz Helsińską Fundację Praw Człowieka i zamieścił post sugerujący, że w jednej z komisji Andrzej Duda uzyskał 848 głosów, a na jego konto zapisano 858.

Continue reading...