SHARE

Заявки на проведення акцій у Києві з нагоди дня пам’яті Героїв Небесної сотні подали 13 організацій, поліція планує…
Заявки на проведення акцій у Києві з нагоди дня пам’яті Героїв Небесної сотні подали 13 організацій, поліція планує задіяти 6 тис. правоохоронців.
Про це сказав начальник Головного управління Національної поліції у Києві Андрій Крищенко, передає Інтерфакс-Україна .
“Зараз є 13 заяв і повідомлень про проведення масових заходів. Різні політичні сили заявили про наміри провести акції, кількість заявлених учасників – від ста до ста тисяч. В цілому в забезпеченні правопорядку буде задіяно 6 тисяч правоохоронців”, – повідомив начальник Главку.
За його словами, про обмеження руху поліція проінформує додатково, а станом на даний момент планується, що 19 лютого буде перекрито Хрещатик і прилеглі вулиці, будуть встановлені рамки і детектори для проходу на заходи.
Поліція планує також проводити перевірки на восьми в’їздах у Київ.
Крім того, 19 лютого правоохоронці також перекриють вул. Хрещатик у центрі міста та встановити рамки для проходу на заходи.
Поліція буде здійснювати перевірку документів, огляд речей, а при необхідності – обмежувати доступ на окремі ділянки.
Раніше в МВС звернулися до організаторів акцій з проханням уникати провокацій. Охороною правопорядку в ці дні в Києві займуться співробітники поліції, Національної гвардії і ДержНС.

Similarity rank: 7.6

© Source: http://nv.ua/ukr/ukraine/events/u-kijevi-na-den-pam-jati-gerojiv-nebesnoji-sotni-svoji-aktsiji-provedut-13-organizatsij-politsija-658786.html
All rights are reserved and belongs to a source media.