SHARE

Україна ввела санкції щодо російських інтернет-ресурсів в якості контрзаходів щодо протистояння гібридній війні Росії. Про це він говорив на…
Україна ввела санкції щодо російських інтернет-ресурсів в якості контрзаходів щодо протистояння гібридній війні Росії. Про це він говорив на засіданні Комітету міністрів Ради Європи.
За його словами, Росія використовувала інформпростір на території України для розпалювання ненависті в країні.
“В рамках гібридної війни РФ інструменталізувала інтернет і, зокрема, соцмережі. Україна змушена була ввести санкції проти ряду російських юридичних осіб, діяльність яких загрожує національній інформаційній та кібербезпеці, а також сіє ненависть та розбрат”, – йдеться в повідомленні Клімкіна в Twitter.
“Обмеження є цілеспрямованими контрзаходами, прийнятими відповідно принципу пропорційності проти РФ як держави, яка повинна нести відповідальність за свої дії”, – заявив Клімкін.
Поінформував Раду Європи про рішення РНБО щодо російських сайтів та соцмереж: pic.twitter.com/rtCjoDRWpl
— Pavlo Klimkin (@PavloKlimkin) 19 травня 2017 р.
Нагадаємо, 16 травня президент України Петро Порошенко ввів у дію рішення РНБО про заборону в Україні ряду інтернет-ресурсів, , в тому числі таких популярних соцмереж і сайтів як “ВКонтакте”, “Однокласники”, “Кинопоиск”, “Яндекс”, “Mail. ru” та інші. Під санкції також потрапили відомі програмні продукти “1С”, “Касперський”.
При цьому всього в немилості опинилися вже більше 450 компаній і 1228 фізичних осіб, а заборони будуть діяти від року до трьох.

© Source: http://ukr.segodnya.ua/ukraine/klimkin-v-sovete-evropy-rasskazal-pochemu-ukraina-zapretila-rossiyskie-sayty-1022442.html
All rights are reserved and belongs to a source media.