SHARE

Кулеметні черги пройшли поблизу людей і автомобілів місії, постраждалих немає.
Кулеметні черги пройшли поблизу людей і автомобілів місії, постраждалих немає.
У прес-центрі штабу АТО повідомили в Facebook, що 18 травня, під час проведення гуманітарної акції на тимчасово непідконтрольній Києву території Донбасу, сепаратисти обстріляли співробітників місії Міжнародного комітету Червоного Хреста (МКЧХ) .
Повідомляється, що обстріл стався під час планової роздачі продуктових і гігієнічних наборів в населеному пункті Доломітне. Кілька кулеметних черг пройшли в безпосередній близькості від людей і автомобілів місії. Зазначається, що ніхто не постраждав. У прес-службі уточнили, що вивчення обставин і журналів обліку порушень режиму припинення вогню показало, що обстріл представників Червоного хреста відбувся саме з боку незаконних збройних формувань з території Донецької області, непідконтрольній Україні. Штаб зазначає, що кулеметний обстріл місця роздачі гуманітарної допомоги “здійснено з метою дискредитації Збройних сил України, поширення паніки і страху серед місцевого населення і представників МКЧХ”. “Українська сторона СЦКК категорично засуджує дії сепаратистів і кваліфікує їх як грубе порушення міжнародного гуманітарного права”, – йдеться в повідомленні.
Раніше повідомлялося, що МКЧХ веде переговори по обидва боки лінії зіткнення щодо розширення своєї місії на Донбасі. ОБСЄ: Спостерігачам погрожували розправою

© Source: http://ua.korrespondent.net/ukraine/3853553-na-donbasi-obstrilialy-spivrobitnykiv-chervonoho-khresta
All rights are reserved and belongs to a source media.