SHARE

Заступник голови КМДА Микола Поворозник підписав Меморандум про співпрацю щодо проекту будівництва четвертої лінії метро в м. Києві з Китайським консорціумом.
До цього консорціуму входять компанії “China Railway International Group” та “China Pacific Construction Group”, повідомляє прес-центр КМДА.
У відомстві зазначили, що консорціум виступає у цій справі як керуючий партнер, який має великий досвід у галузі будівництва об’ єктів інфраструктури. Зокрема, його фахівці проаналізують стан реалізації проекту “Будівництво 4-ї лінії метро в м. Києві”.
“Дослідження включатиме оцінку юридичної і фінансової життєздатності проекту, у тому числі техніко-економічне обгрунтування та кошторис витрат”, – наголосив Поворозник.
Зазначається, що, відповідно до документів, консорціум може виступати як підрядник, що працює за схемою ЕРС (проектування, закупівля та будівництво) та виконувати “проекти” за моделлю EPC+F (проектування, закупівля, будівництво та фінансування) .
Компанії зможуть надавати Києву допомогу у залучені коштів від китайських фінансових установ, що дозволить налагодити співпрацю з урядом Китаю та реалізувати великі інфраструктурні проекти.

© Source: http://ipress.ua/news/u_kyievi_uklaly_ugodu_dlya_budivnytstva_chetvertoi_linii_metro_211457.html
All rights are reserved and belongs to a source media.