SHARE

Правоохоронці не затримували в п’ятницю жодного із співробітників Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) . Про це повідомила…
Правоохоронці не затримували в п’ятницю жодного із співробітників Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) . Про це повідомила прес-секретар НАБУ Світлана Оліфіра, передає телеканал ” 112 Україна “.
“Нам відомо, що така інформація в ЗМІ була поширена прес-секретарем генпрокурора. НАБУ зі свого боку спростовує таку інформацію”, – прокоментувала Світлана Оліфіра.
“Ми підкреслюємо, що жоден з діючих співробітників НАБУ поки не затриманий і не затримується. Інформація, поширена прес-секретарем пана Луценка, є помилковою. Ми звертаємося до наших колег з ГПУ з проханням перш ніж робити публічні заяви, ретельно перевіряти матеріал”, – додали в НАБУ.
Раніше Лариса Сарган повідомила, що в Сумській області співробітника Національного антикорупційного бюро (НАБУ) разом зі спільником затримано за вимагання хабара у підприємця.

© Source: http://ukr.segodnya.ua/politics/society/v-nabu-oprovergli-zaderzhanie-svoego-sotrudnika-po-faktu-vymogatelstva-1022534.html
All rights are reserved and belongs to a source media.