SHARE

Оприлюднено офіційні результати парламентських виборів у Франції – Новости – Франція – парламентские выборы – Еммануель Макрон
У Франції завершився підрахунок голосів у другому турі парламентських виборів. Про це свідчать дані на сайті Міністерства внутрішніх справ країни.
За підсумками голосування партія президента країни Еммануеля Макрона “Вперед, республіка!” отримала 308 місць із 577 в нижній палаті Національного зборів.
Союзники Макрона, партія “Демократичний рух”, отримали 42 мандати.
Партія “Республіканці” отримала 113 мандатів, “Соціалістична партія” – 29, “Союз демократів і незалежних” – 18, “Нескорена Франція” Жан-Люка Меланшона – 17, “Національний фронт Марін Ле Пен” – 8 мандатів.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що згідно з прогнозом компаній Ipsos і Sopra Steria, оприлюдненим відразу після закриття виборчих дільниць у другому турі виборів у Національні збори Франції, який відбувся 18 червня 2017 року, партія президента країни Еммануеля Макрона “Республіка на марші!” і її союзник, партія “Демократичний рух”, можуть отримати 355 мандатів із 577 у Національних зборах.
Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome

© Source: https://www.rbc.ua/ukr/news/vybory-frantsii-partiya-makrona-poluchila-1497839316.html
All rights are reserved and belongs to a source media.