SHARE

У Білому домі підтверджують, що 20 червня президент США Дональд Трамп проведе зустріч з Президентом України Петром Порошенком. Політика, Україна, США, Петро Порошенко, Дональд Трамп – Телеканал новин 24
У Білому домі підтверджують, що 20 червня президент США Дональд Трамп проведе зустріч з Президентом України Петром Порошенком.
Відповідна інформація з’явилась в офіційному повідомленні на сайті Білого дому.
Згідно з розміщеною інформацією, у вівторок Дональд Трамп проведе зустрічі з радником з національної безпеки Гербертом МакМастером, віце-президентом США Майком Пенсом та Президентом України Петром Порошенком.
У Білому домі пітверджують, що початок зустрічі Порошенка і Трампа запланований на 18: 00 за київським часом.
11: 00 (18: 00 за київським часом, – ред.) Президент зустрінеться з радником з національної безпеки Гербертом МакМастером, з віце-президентом Майком Пенсом та Президентом України Петром Порошенко, – зазначено у повідомленні.
У Білому домі підтверджують, що у Трампа запланована зустріч з Порошенком
Нагадаємо, 19 червня Президент України Петро Порошенко відбув з першим робочим візитом до США, в рамках якого, окірм президента США Дональда Трампа, запланував провести зустрічі з віце-президентом США Майком Пенсом, очільником Держдепу США Рексом Тіллерсоном, міністром оборони США Джеймсом Меттісом та іншими високопосадовцями.

© Source: http://24tv.ua/zustrich_poroshenka_z_trampom_na_sayti_bilogo_domu_zyavilas_ofitsiyna_informatsiya_dokument_n832090
All rights are reserved and belongs to a source media.