SHARE

Унаслідок пожеж загинули 62 людини.
Унаслідок пожеж загинули 62 людини.
Українців немає серед жертв і постраждалих унаслідок масштабних лісових пожеж у Португалії. Про це повідомив Департамент консульської служби МЗС у Twitter.
“Велика пожежа в Португалії – десятки жертв. Консул повідомляє про відсутність серед постраждалих українців”, – наголошується в повідомленні.
За даними місцевої влади, кількість жертв пожеж у Португалії зросла до 62 осіб, ще 54 людини госпіталізовано. Вони розміщені в лікарнях Лісабона, Коїмбри й Порту. Велика частина постраждалих – цивільні особи, але є серед них і вісім пожежних. Стан чотирьох із них оцінюють як серйозний.
У постраждалому районі введено режим надзвичайної ситуації. Поліція почала розслідування, при цьому вже оголошено, що мова йде про природну катастрофу, а не про навмисний підпал.
На боротьбу з пожежами задіяні приблизно 600 пожежників і 190 одиниць спецтехніки. З Іспанії на допомогу португальським пожежникам направлені два спеціальні літаки. Очікується, що допомога для боротьби з вогнем надасть і Франція.
Нагадаємо, пожежі в Португалії спалахнули 17 червня, масштаб збитку поки підрахувати неможливо. У суботу температура повітря в Португалії перевищувала 40 градусів.

© Source: http://ua.korrespondent.net/world/3862827-pozhezhi-v-portuhalii-sered-zhertv-ukraintsiv-nemaie
All rights are reserved and belongs to a source media.