Home Ukraine Україна — українською У справі Розенблата все очевидніше, ніж в справі Полякова – перший заступник...

У справі Розенблата все очевидніше, ніж в справі Полякова – перший заступник голови Регламентного комітету

235
0
SHARE

Перший заступник голови Регламентного комітету Верховної Ради Павло Пинзеник вважає, що в справі народного депутата від “Блоку Петра Порошенко”…
Перший заступник голови Регламентного комітету Верховної Ради Павло Пинзеник вважає, що в справі народного депутата від “Блоку Петра Порошенко” Борислава Розенблатта все очевидніше, ніж в справі представника “Народного фронту” Максима Полякова. Про це він сказав в коментарі журналістам після засідання комітету.
“Різниця між цими двома рішеннями обумовлена, в першу чергу, якістю доказової бази за цими двома депутатам. Що стосується сьогоднішнього питання по Розенблата, мені здається, що для всіх все більш-менш було очевидно”, – сказав Пинзеник.
Щодо Полякова, зазначив він, на базі тих матеріалів, які були надані напередодні, комітет дійшов висновку, що їх недостатньо для того, щоб рекомендувати Верховній Раді дати згоду на притягнення його до кримінальної відповідальності, а тим більше – рекомендувати дати згоду на його затримання і арешт.
“Висновок такий робиться на підставі оцінки всієї сукупності доказової бази, яка була запропонована Генеральною прокуратурою, і заслуховування всіх пояснень, як депутата Полякова, так і представників прокуратури”, – заявив Пинзеник.
Говорячи про дачу згоди на притягнення Розенблата до кримінальної відповідальності, Пинзеник пояснив, що на прийняття рішення комітету про визнання подання законним, мотивованим і обгрунтованим вплинула продемонстрована генпрокурором Юрієм Луценком доказова база, а також інша його інформація і “реакція на наші застереження, які були висловлені при розгляді питання про притягнення до кримінальної відповідальності Полякова”.

Continue reading...