У НАБУ проігнорували офіційний лист адвоката, в якому повідомлявся час прильоту Геннадія Труханова до Києва і прибуття його в офіс антикорупційного бюро. Як повідомив адвокат Олександр Лисак, вчора, 13 лютого, ним особисто було подано повідомлення в НАБУ про те, що 14 лютого мер Одеси…
У НАБУ проігнорували офіційний лист адвоката, в якому повідомлявся час прильоту Геннадія Труханова до Києва і прибуття його в офіс антикорупційного бюро.
Як повідомив адвокат Олександр Лисак, вчора, 13 лютого, ним особисто було подано повідомлення в НАБУ про те, що 14 лютого мер Одеси Геннадій Труханов прибуде до Києва і відразу ж попрямує до антикорупційного бюро для участі в слідчих заходах, передає odessa.online .
У документі повідомлялося, що, дізнавшись про те, що в Одеську міськраду передано повідомлення про підозру його в скоєнні кримінального правопорушення, Геннадій Труханов прийняв рішення перервати відрядження і “прибути в Україну з метою проведення необхідних слідчих дій, необхідного захисту своїх інтересів, а також припинення будь-яких спекуляцій на тему ухилення від органу досудового розслідування”.

Continue reading...