Генпрокуратура відкрила кримінальне провадження 5 лютого проти Віктора Медведчука за підозрою у держзраді та сепаратизмі.
Справу відкрито за підозрою у держзраді та сепаратизмі
Генеральна прокуратура України внесла відомості про вчинення Віктором Медведчуком кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 ст.110 КК України та ч.1 ст.111 КК України, – посягання на територіальну цілісність і недоторканість України та держзради. Про це повідомляє РБК-Україна, посилаючись на Facebook прес-секретаря генерального прокурора Лариси Сарган.
Так, провадження було розпочате за зверненням нардепа від фракції “Народний фронт” Андрія Тетерука.
“5 лютого 2019 року Генеральною прокуратурою України за зверненням народного депутата Тетерук Андрій до ЄРДР внесені відомості про вчинення Медведчуком В. кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 ст.110 КК України та ч.1 ст.111 КК України”, – сказано у повідомленні.
Вказано, що глава організації “Український вибір – право народу” і глава політради партії “Опозиційна платформа – за життя” Віктор Медведчук зробив заяву на партійному з’їзді 29 січня 2019 року у Києві, заявивши про необхідність утворення так названого “автономного регіону Донбас” з утворенням власного парламенту та уряду, а також про закріплення такого статусу в Конституції України.

Continue reading...