Home Polish Polish — mix La Liga: Zwycięstwo Barcelony. Kolejny świetny występ Roberta Lewandowskiego!

La Liga: Zwycięstwo Barcelony. Kolejny świetny występ Roberta Lewandowskiego!

190
0

W sobotnim meczu 5. kolejki La Liga ekipa Barcelony wygrała na wyjeździe z Cadizem 4:0. Wszystkie bramki padły w drugiej połowie, a jedną z nich zdobył Robert Lewandowski, dla którego był to czwarty mecz z rzędu z co najmniej jednym trafieniem. Polak dodatkowo dorzucił dwie asysty. Spotkanie w końcówce zostało przerwane na kilkadziesiąt minut z powodu zasłabnięcia jednego z kibiców.
FC Barcelona opromieniona efektownym zwycięstwem u siebie na inaugurację fazy grupowej Ligi Mistrzów z Viktorią Pilzno 5:1 była wyraźnym faworytem w konfrontacji z Cadizem. Gospodarze sobotniego starcia to outsider rozgrywek ligi hiszpańskiej u progu sezonu, który poniósł komplet czterech porażek i nie strzelił nawet gola!

Ekipa z Camp Nou rozpoczęła ten mecz bez Lewandowskiego, który pierwszy raz w spotkaniu o stawkę nie wyszedł w pierwszym składzie “Blaugrany”.