Home Polish Polish — mix Zwycięski początek WTA Finals w wykonaniu Igi Świątek

Zwycięski początek WTA Finals w wykonaniu Igi Świątek

152
0
SHARE

Zwycięski początek WTA Finals w wykonaniu Igi Świątek – RMF24.pl – Najwyżej rozstawiona w rankingu Iga Świątek wygrała z rosyjską tenisistką Darią Kasatkiną (8.) 6:2, 6:3 w swoim pierwszym meczu grupowym w turnieju WTA Finals w amerykańskim Fort Worth.
Cztery wcześniejsze konfrontacje miały bardzo jednostronny przebieg. . Wtorkowy mecz nie różnił się od nich zbytnio.Świątek zaczęła w swoim stylu, czyli bardzo agresywnie. Wygrała . Kasatkina nie grała źle, w pierwszym secie popełniła tylko jeden niewymuszony błąd, ale Polka była dla niej po prostu za mocna.W pierwszej partii Świątek zanotowała aż . Bardzo dobrze serwowała, a w ósmym gemie ponownie przełamała Kasatkinę i była w połowie drogi do zwycięstwa w meczu.