Home Polish Polish — mix Druga sensacyjna ligowa porażka Realu Madryt w sezonie. Dwa wątpliwe rzuty karne...

Druga sensacyjna ligowa porażka Realu Madryt w sezonie. Dwa wątpliwe rzuty karne i cenna wygrana Villarrealu

116
0

Sensacyjnej drugiej porażki w bieżącym sezonie doznał w 16. koljce LaLiga obrońca tytułu Real Madryt, przegrywając na wyjeździe z Villarrealem 1:2.
Dla Villarreal gole strzelili Jeremy Pino w 47. minucie i wybrany najlepszym piłkarzem meczu Gerard Moreno w 63. minucie z rzutu karnego przyznanego przez sędziego Cesara Soto Grado za dotknięcie piłki ręką przez leżącego na ziemi Davida Alabę.
– Jedna z rąk Davida leżała na ziemi, ponieważ poślizgnął się i chciał wstać. Sędziego nie obchodzi, że jest to ramię wspierające i nie może oderwać ręki.