Home Polish Polish — mix Włosi zajęli trzecie miejsce w piłkarskiej Lidze Narodów! "Azzurri" zwyciężyli po zaciętym...

Włosi zajęli trzecie miejsce w piłkarskiej Lidze Narodów! "Azzurri" zwyciężyli po zaciętym meczu z Holandią 3:2

132
0

Tuż przed końcem regulaminowych 90 minut nadzieję w serca miejscowych kibiców wlał Georginio Wijnaldum, który strzałem pod poprzeczkę zmniejszył straty, ale mi…
Włochy pokonały w Enschede Holandię 3:2 (2:0) i zajęły trzecie miejsce w piłkarskiej Lidze Narodów 2022/23. W wieczornym finale w Rotterdamie Hiszpania zmierzy się z Chorwacją.
Holandia – Włochy 2:3 (0:2).
Bramki: dla Holandii – Steven Bergwijn (68), Georginio Wijnaldum (90); dla Włoch – Federico Dimarco (6), Davide Frattesi (20), Federico Chiesa (72).
Sędzia: Glenn Nyberg (Szwecja).
Spotkanie rozpoczęło się po myśli „Azzurrich”, bo już w szóstej minucie obrońca Federico Dimarco dał im prowadzenie.