Home Polish Polish — mix Barcelona z awansem po zaskakująco trudnym meczu z czwartoligowcem! Gol Roberta Lewandowskiego

162
0
SHARE

FC Barcelona pokonała na wyjeździe czwartoligowy zespół Barbastro 3:2. Robert Lewandowski na murawie pojawił się dopiero w 73. minucie. Mimo to Polakowi udało się wpisać na listę strzelców.
Barcelona już od pierwszego gwizdka dominowała na boisku. Nic zatem dziwnego, że to właśnie podopieczni Xaviego otworzyli wynik spotkania. W 18. minucie zawodnicy “Blaugrany” wyprowadzili skuteczny kontratak. Piłkę w pole karne gospodarzy dośrodkował Raphinha, a na listę strzelców wpisał się Fermin Lopez.

Przed przerwą futbolówka jeszcze raz zatrzepotała w siatce bramki czwartoligowego zespołu. Tym razem bramkarza rywali pokonał Joao Felix, jednak okazało się, że Portugalczyk w tej akcji przebywał na pozycji spalonej, przez co jego trafienie nie mogło zostać uznane.