Home Polish Polish — mix Gol w pierwszej minucie nie wystarczył. Wysoka porażka reprezentacji Polski

Gol w pierwszej minucie nie wystarczył. Wysoka porażka reprezentacji Polski

332
0
SHARE

Polskie piłkarki nożne przegrały w Rostocku z Niemkami 1:4 (1:1) w swoim trzecim grupowym meczu w dywizji A Ligi Narodów. Biało-Czerwone prowadziły 1:0 po golu w. pierwszej minucie.
Polskie piłkarki nożne przegrały w Rostocku z Niemkami 1:4 (1:1) w swoim trzecim grupowym meczu w dywizji A Ligi Narodów. Biało-Czerwone prowadziły 1:0 po golu w… pierwszej minucie.
Spotkanie w Rostocku rozpoczęło się od skutecznej akcji zespołu gości. Minęło nieco ponad 30 sekund, gdy Ewa Pajor z prawej strony dośrodkowała na pole karne, a tam z siedmiu metrów niemiecką bramkarkę pokonała Natalia Padilla-Bidas.

Drużyna gospodarzy błyskawicznie ruszyła do przodu, by odrobić stratę. Kilka razy przed polską bramką było groźnie, ale to Pajor mogła podwyższyć prowadzenie, gdyby pokonała Merle Frohms w pojedynku sam na sam.

Kinga Szemik obroniła strzał z bliska głową Alexandry Popp, ale skapitulowała po rzucie rożnym rywalek i samobójczym trafieniu Weroniki Zieniewicz.

W przerwie szkoleniowiec Niemek Horst Hrubesch zrobił trzy zmiany. Tuż po wznowieniu gry jedna z wprowadzonych na boisko zawodniczek Elise Senss posłała piłkę z kilku metrów obok słupka. Chwilę potem strzelając na polską bramkę niewiele pomyliła się Lea Schueller.