Home Ukraine Україна — українською Роналду забив 900 голів, Мессі залишили без "Золотого м'яча", а Китай виграв...

Роналду забив 900 голів, Мессі залишили без "Золотого м'яча", а Китай виграв 220 медалей на Паралімпіаді. Головні новини світового спорту за тиждень

71
0

Португальський футболіст Кріштіану Роналду забив 900-й гол у кар’єрі, а японець Наоя Іноуе може відібрати в українця Олександра Усика звання найкращого боксера світу
Китай виграв медальний залік Паралімпіади-2014, France Football не включив Ліонеля Мессі у список претендентів на “Золотий м’яч”, а португальський футболіст Кріштіану Роналду забив 900-й гол у кар’єріКитай вшосте поспіль переміг у медальному заліку літньої Паралімпіади
У неділю, 8 вересня, у Парижі завершилися літні Паралімпійські ігри. У загальному медальному заліку впевнену перемогу здобула збірна Китаю, яка виграла 220 медалей – 94 золотих, 76 срібних та 50 бронзових. Другою стала команда Великої Британії – 124 (49 – 44 – 31), третіми фінішували США – 105 (36 – 42 – 27).
Китай виграв загальний медальний залік літньої Паралімпіади вшосте поспіль. Він не віддавав нікому перше місце починаючи з Ігор-2004 в Афінах.
Потужно виступила в Парижі й збірна України, яка виборола 82 нагороди – 22 золоті, 28 срібних та 32 бронзові. В медальному заліку українці посіли сьоме місце, а за загальною кількістю нагород стали п’ятими. Сіннер на US Open виграв другий титул Grand Slam у сезоні
У фіналі чоловічого турніру останнього у 2024 році турніру найпрестижнішої серії Grand Slam лідер світового рейтингу італієць Яннік Сіннер зустрічався з 12-ю ракеткою світу Тейлором Фріцом зі США. Для Сіннера це був другий фінал такого рівня – перший він виграв у нинішньому сезоні на Australian Open. Фріц грав у вирішальному матчі мейджора вперше.
Несподіванки не сталося – Сіннер впевнено переміг Фріца – 6:3, 6:4, 7:5 – та здобув свій дургий титул Grand Slam у кар’єрі.