Home Ukraine Україна — українською Історичний рекорд і перебитий пенальті: Франція розібралася з Польщею на шляху до...

Історичний рекорд і перебитий пенальті: Франція розібралася з Польщею на шляху до чвертьфіналу ЧС-2022

148
0

Збірна Франції обіграла команду Польщі в матчі 1/8 фіналу чемпіонату світу-2022 з футболу. Форвард “Ле Бле” Олів’є Жиру став найкращим бомбардиром в історії французької збірної
Гол Жиру і дубль Мбаппе вивели “триколірних” до наступної стадії плейоф.
Збірна Франції перемогла команду Польщі в матчі 1/8 фіналу чемпіонату світу-2022 з футболу. Поєдинок на стадіоні “Ель-Туммама” в Досі закінчився з рахунком 3:1.
Як і очікувалося, французи з перших хвилин захопили ініціативу та тиснули на ворота Войцеха Щенсного. На старті матчу свої моменти мали Усман Дембеле та Орельєн Чуамені, але голкіпер поляків зіграв надійно.
Польща на 21-й хвилині відповіла дальнім пострілом Роберта Левандовські, після якого м’яч пішов убік від правої стійки.