Home Polish Polish — mix Nieoczekiwane kłopoty Kubackiego. Wszyscy Polacy z awansem

Nieoczekiwane kłopoty Kubackiego. Wszyscy Polacy z awansem

129
0

Japończyk Ryoyu Kobayashi wygrał kwalifikacje do niedzielnego konkursu Pucharu Świata w skokach narciarskich w Sapporo. Dopiero 22. był lider klasyfikacji .
Puchar Świata w skokach narciarskich na żywo w Eurosporcie, TVN i Eurosporcie Extra w Playerze
Najlepsi skoczkowie narciarscy na świecie nie mają chwili wytchnienia w Sapporo, gdzie zaplanowano trzy konkursy w trzy dni. Ten ostatni, odbywający się w niedzielę, został poprzedzony kwalifikacjami. Na liście startowej znalazło się 59 zawodników, w tym pięciu Polaków: Aleksander Zniszczoł, Paweł Wąsek, Kamil Stoch, Piotr Żyła i Kubacki.
Z bardzo dobrej strony pokazał się Zniszczoł, który poleciał 130 m i mógł być spokojny o awans. Ostatecznie zajął 26. miejsce.