Home Polish Polish — mix Przebudzenie Wisły Kraków. Hat-trick i gol z rzutu rożnego

Przebudzenie Wisły Kraków. Hat-trick i gol z rzutu rożnego

143
0

Angel Rodado strzelił trzy gole, a czwartego dorzucił Joan Roman bezpośrednio z rzutu rożnego. Wisła Kraków przełamała się po ostatnich złych wynikach. Efektowna wygrana 5:1 z Arką Gdynia może uratować posadę trenera Radosława Sobolewskiego.
Od początku meczu było dynamicznie i już w 10. minucie Arka doprowadziła do remisu 1:1. Przyjezdni nie rozpaczali po stracie gola, a odpowiedzieli swoimi atakiem. Przemysław Stolic posłał idealne dośrodkowanie z prawego skrzydła między trzech Wiślaków. Karol Czubak był w dobrym miejscu i pokonał Alvaro Ratona strzałem głową.Król strzelców ligi nie chciał zatrzymać się na zdobyciu jednej bramki. W 15. minucie Karol Czubak wpadł w pole karne i starał się pokonać Alvaro Ratona strzałem z ostrego kąta. Zabrakło dokładności, a być może lepszym rozwiązaniem byłoby uruchomienie podaniem kompana z Arki. W 19. minucie gospodarze odpowiedzieli na sytuację podbramkową Karola Czubaka strzałem w słupek Joana Romana.Nie brakowało sytuacji podbramkowych. Wisła otrząsnęła się po stracie gola, ale u Joana Romana szwankowała skuteczność.