Home Ukraine Україна — українською «Олімпік» у Марселі в першій грі півфіналу Ліги Європи-17/18 обіграв «Ред Булл...

«Олімпік» у Марселі в першій грі півфіналу Ліги Європи-17/18 обіграв «Ред Булл Зальцбург»

253
0

Перший півфінальний матч Ліги Європи УЄФА сезону-17/18 між французьким «Олімпіком» із Марселя та австрійським клубом «Ред Булл Зальцбург» завершився перемогою господарів з рахунком 2:0.
Матч почався з потужного натиску господарів, які переважали Зальцбург у швидкості та позиційній боротьбі. Гості не встигали і часто фолили, що на 15 хвилині привело до штрафного з правого флангу: Пайє потужно подав на дальню штангу, а Товен, про якого начисто забув Ульмер, замкнув – 1:0, пише football24.ua. Повтор показав, що удар Товена (на фото) спочатко прийшовся у власну ж руку, однак арбітри проморгали цей епізод.
Після забитого м’яча Марсель здав оберти й дав Зальцбургу грати. Особливо активним був Лаймер, який раз за разом обігрував по декілька захисників, однак забити йому не вдавалося. Гостям не вистачало гостроти та правильних рішень в останній фазі атаки, однак з кожною хвилиною вони почувалися все впевненіше.
Другий тайм взагалі почався за повної переваги Зальцбурга.