Home Polish Polish — mix Legia Warszawa zremisowała na wyjeździe z FC Midtjylland 3:3. Duńskie media: Szalony...

Legia Warszawa zremisowała na wyjeździe z FC Midtjylland 3:3. Duńskie media: Szalony mecz w Herning

157
0
SHARE

“Najlepsze są horrory ze szczęśliwym zakończeniem!”.
Legia Warszawa zremisowała na wyjeździe z duńskim FC Midtjylland 3:3 (1:2) w pierwszym meczu 4. rundy eliminacji piłkarskiej Ligi Konferencji. Rewanż rozegrany zostanie 31 sierpnia.
W tym sezonie mecze Legii w europejskich pucharach gwarantują dużą liczbę bramek. W 2. rundzie (z 1. polskie kluby były zwolnione) z kazachskimi Ordabasami Szymkent było 2:2 i 3:2, a w kolejnej z Austrią Wiedeń 1:2 i 5:3. Tym razem podopieczni trenera Kosty Runjaica trzykrotnie odrobili stratę i zremisowali 3:3.
Zaczęło się tak jak w pierwszych spotkaniach dwóch poprzednich rund – od szybkiego prowadzenia rywali. W 16. minucie do bramki strzeżonej przez Kacpra Tobiasza trafił Brazylijczyk Juninho. W 26. do wyrównania doprowadził Hiszpan Marc Gual, ale na przerwę Legia schodziła z niekorzystnym wynikiem, bo na 2:1 dla gospodarzy trafił Franculino Dju z Gwinei Bissau.
Remis przywrócił Bartosz Slisz (64.), ale po chwili kolejnego gola zdobył Dju (71.