Home Ukraine Україна — українською Зірка "Кліпперс" триочковим на останній хвилині поховав "Г'юстон": момент дня в НБА

152
0

Хіт-парад найкрутіших епізодів ігрового вечора в Національній баскетбольній асоціації очолив універсальний оборонець “Лос-Анджелес Кліпперс” Джеймс Ха.
Хіт-парад найкрутіших епізодів ігрового вечора в Національній баскетбольній асоціації очолив універсальний оборонець “Лос-Анджелес Кліпперс” Джеймс Харден.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на офіційний YouTube-канал NBA.
“Борода” зробив вирішальний крок до перемоги каліфорнійців над “Г’юстоном”. За рівного рахунку 100:100 на останній хвилині протистояння він розкішним кидком із-за “дуги” забезпечив “Кліпперс” гандикап.