Home Ukraine Україна — українською 13-річна харків’янка, тренуючись в холоді та під ліхтарями, стала чемпіонкою світу з...

13-річна харків’янка, тренуючись в холоді та під ліхтарями, стала чемпіонкою світу з пілонного спорту

247
0

Як 13-річна Марія Межирицька перемогла на ЧС з пілотного спорту. Дівчинка готувалась під час блекауту – про деталі підготовки ᐅ TSN.ua(новини 1+1).
Батько спортсменки розповів подробиці того, як донька йшла до світової першості.
Днями в Польщі 13-річна харків’янка Марія Межирицька виборола першість на чемпіонаті світу з пілонного спорту в своїй віковій категорії. Змагатись їй довелось з майже трьома десятками інших учасників з 19 країн. Готувалась вона до надважливого змагання протягом тривалого часу, в тому числі — під час минулорічного блекаута, при світлі ліхтариків.
Подробиці того, як юна харків’янка з Салтівки (один з найобстрілюваніших районів міста) готувалась та виборола перемогу — це в коментарі для ТСН.ua розповів її батько, Андрій Межирицький.
“Ми — харків’яни, мешкаємо на сумнозвісній Північній Салтівці.