Home Ukraine Україна — українською Олімпійська збірна України з футболу в серії пенальті стала переможцем турніру у...

Олімпійська збірна України з футболу в серії пенальті стала переможцем турніру у Франції (відео)

136
0

Олімпійська збірна України з футболу (U-23) виграла контрольний міжнародний турнір Tournoi Maurice Revello у Франції. Дивіться повну трансляцію фінального поєдинку Україна U-23 – Кот-д’Івуар U-20 за 16 червня 2024 ᐅ новини 1+1 (ТСН.ua).
Команда Руслана Ротаня в драматичному фіналі здолала збірну Кот-д’Івуару U-20.
Олімпійська збірна України з футболу (U-23) стала переможцем контрольного міжнародного турніру Tournoi Maurice Revello у Франції, який був підготовкою до Олімпійських ігор-2024 в Парижі.
У фіналі команда Руслана Ротаня обіграла збірну Кот-д’Івуару U-20. Основний час зустрічі закінчився внічию 2:2, а в серії пенальті точнішими виявилися “синьо-жовті” – 5:4.
Уже на 7-й хвилині матчі українців вивів уперед Денис Шостак. На 31-й хвилині наша збірна подвоїла свою перевагу в рахунку – Максим Хлань розстріляв порожні ворота після передачі Данила Сікана.