Home Ukraine Україна — українською "Баварія" в шаленому матчі Бундесліги з шістьма голами не втримала перемогу над...

"Баварія" в шаленому матчі Бундесліги з шістьма голами не втримала перемогу над "Айнтрахтом" (відео)

39
0
SHARE

Огляд матчу Айнтрахт Баварія – відео голів і найкращих моментів поєдинку шостого туру німецької Бундесліги 6 жовтня 2024 ᐅ читайте новини 1+1 (ТСН.ua)
Франкфуртці вирвали нічию на останніх хвилинах поєдинку.
“Баварія” на виїзді зіграла внічию з “Айнтрахтом” у центральному матчі 6-го туру німецької Бундесліги сезону-2024/25. Поєдинок у Франкфурті завершився з рахунком 3:3.
На 15-й хвилині зустрічі мюнхенці відкрили рахунок – Кім Мін Чже забив після пасу Томаса Мюллера.
Господарі відповіли голами Омара Мармуша та Юго Екітіке на 22-й і 35-й хвилинах відповідно.