Для отримання компенсації “єВідновлення” у випадку, якщо на житло, яке було зруйновано, втрачені правовстановлювальні документи, є два способи – можна.
Для отримання компенсації “єВідновлення” у випадку, якщо на житло, яке було зруйновано, втрачені правовстановлювальні документи, є два способи – можна звернутися до нотаріуса, який реєстрував угоду про набуття права власності, або звернутись до суду. І перший, і другий варіант досить ефектині. Причому у випадку судового позову, рішення суду здебільшого позитивні.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на коментар голови комітету ВР з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку і містобудування Олени Шуляк.
За її словами, найпоширеніша причина, чому людина, яка втратила житло, не може подати заяву на компенсацію “єВідновлення” – відсутність у Державному реєстрі речових прав (ДРРП) запису про право власності на нього. Це стосується виключно житла, яке було збудоване до 2013 року. Тобто, сюди підпадає величезний сегмент нерухомості.
“Річ у тім, що ДРРП було запущено у 2013 році і з цієї дати все житло, яке будується вноситься туди автоматично. Тобто, людині, яка купує таке житло, отримує його у спадок тощо, нічого для цього робити не потрібно.
Home
Ukraine
Україна — українською Стало відомо, як отримати компенсацію "єВідновлення", якщо документи на знищене житло втрачені