Home Ukraine Україна — українською Барселона вирвала у Атлетіка путівку в чвертьфінал Кубка Короля

Барселона вирвала у Атлетіка путівку в чвертьфінал Кубка Короля

373
0

NewsHubБарселона обіграла Атлетік у повторному матчі 1/8 фіналу Кубка Іспанії з рахунком 3:1 та пробилася у чвертьфінал турніру.
Після поразки від Атлетіка в виїзному матчі з рахунком 1:2, на Камп Ноу Барселоні була необхідна тільки перемога. Баски зуміли зберегти свої ворота “на замку” трохи більше півгодини, після чого Суарес відкрив рахунок у поєдинку.
На початку другого тайму Неймар з пенальті довів перевагу каталонців до двох м’ячів і вивів свою команду вперед у протистоянні. Однак через три хвилини Саборіт один м’яч відквитав і зрівняв рахунок за сумою двох матчів.
Вирішальним у протистоянні став гол Ліонеля Мессі, який аргентинець забив на 78-й хвилині матчу і вивів свою команду до чвертьфіналу Кубка Іспанії.
Суперник каталонців на цій стадії турніру стане відомий після жеребкування.