Home Polish Polish — mix Bak paliwa od Radia Wrocław!

Bak paliwa od Radia Wrocław!

216
0
SHARE

NewsHubfot. Andrzej Owczarek
W naszym radiowym konkursie coraz więcej wygranych. Spotykamy się z nimi na stacjach paliw, niektórzy odwiedzają nas w Radiu Wrocław przy Karkonoskiej. Była już Monika, która za jednym zamachem wygrała nie jeden, ale osiem baków – bo jeździ skuterem. Był świąteczny maluszek, a tu zimowe zdjęcie od Gosi.
“Obiecuję zdjęcie z deski na którą wybieram się jutro na wasz koszt – ile nie zasypie mnie po drodze” – napisała do nas Gosia. Jak obiecała, tak zrobiła 🙂 Dzięki !
“Gość zaleje malucha naszym paliwem! ” – wykrzyczał ze studia Łukasz Basta, pokazując nam zdjęcie. Fotografię z opisem przysłał Grzegorz:
“Witam. Wygrałem bak paliwa w konkursie RW i w związku z tym przesyłam obiecane zdjęcie mojego maluszka którym przywiozłem dziś drzewko świąteczne do domu”
Aby wziąć udział w tej zabawie, trzeba dokończyć zdanie, które codziennie jest prezentowane na antenie Radia Wrocław
SMS-y wysyłajcie na numer 72280 w treści wpisując:
RW BAK + imię+ koniecznie skąd do nas piszecie + odpowiedź na zadane na antenie pytanie:
PONIEDZIAŁEK: Dlaczego nie chcecie od nas baku paliwa? 🙂 W nagrodę (za karę) go dostaniecie 🙂
Szczegóły zabawy znajdziecie w regulaminie poniżej. SMS kosztuje – 2,46zł
Zasady udziału w konkursie SMS-owym „BAK PALIWA” organizowanym przez Radio Wrocław
Tak naprawdę to partner Mireli wygrał bak paliwa, jednak, jak przystało w Dzień Życzliwości, nagrodę oddał swojej ukochanej. Wy też możecie obdarować swoich najbliższych, rodzinę lub przyjaciół bakiem paliwa. Chętnie Wam go przekażemy. Nasz słuchacz wysłał jeden SMS i sprawił Mireli wielką niespodziankę.
Mariusz z Wrocławia będzie tankował do pełna jeszcze przed świętami. Udało mu się wygrać bak paliwa na antenie Radia Wrocław. – Myślałem, że się nie uda, a tu taka niespodzianka – mówi nam Słuchacz.
Mariusz jest naszym stałym słuchaczem. Lubi słuchać poranków Kasi Górnej i Tomka Sikory, poradników Filipa Marczyńskiego i informacji drogowych. Talon na bak paliwa odbierał w redakcji. Jak tylko dowiedział się, że Tomek i Filip są w budynku na Karkonoskiej od razu zostały zrobione pamiątkowe zdjęcia. – Zachęcam wszystkich do wysyłania sms-ów. Wygranie baku wcale nie jest takie trudne – mówi Mariusz.
Monika Michalska przyznaje, że jest wielką fanką Radia Wrocław. W naszym konkursie spróbowała swoich sił już kilka razy, teraz się udało. W tym przypadku powiedzieć “bak paliwa” to jednak zbyt mało. – To będzie jakieś osiem baków, bo jeżdżę na skuterze i zazwyczaj wydaję do 20 złotych – cieszy się laureatka konkursu Radia Wrocław.
Jak podkreślają zwycięzcy, czasem wystarczy tylko jeden SMS:
Niektórzy mają całkiem konkretne plany, gdzie pojadą:
Wielu ze zwycięzców, to stali słuchacze Radia Wrocław:
Każda wygrana w naszym konkursie to około 35 litrów benzyny. Od września rozdaliśmy 2500 litrów paliwa. Przy spalaniu około 8 litrów na 100 kilometrów, daje to łącznie 30 tysięcy kilometrów do przejechania. Gdyby wszystkie baki paliwa wygrała jedna osoba, to mogłaby udać się w podróż z Wrocławia do Pekinu lub Nowego Jorku w tę i z powrotem, aż dwa razy.
Edyta Boroń – szefowa działu promocji opowiada o konkursie adresowanym do naszych Słuchaczy:
Zawsze w niedzielę lista przebojów ludowych, a później kolejne audycje Radia Wrocław – tak naszej rozgłośni słucha Aleksandra Dybich, która wygrała bak paliwa. Z naszą małą pomocą sprawiła sobie prezent tuż po…egzaminie na prawo jazdy.
Z pierwszymi zwycięzcami rozmawialiśmy tuż przed tankowaniem:
A tu szczęśliwy Filip:
Kupon na paliwo odebrał Maciej Bosek z Wrocławia, który musiał odpowiedzieć na pytanie o najdziwniejsze imię zwierzęcia:
Zwycięzca, dużo czasu spędza za kierownicą, robi rocznie około 50 tysięcy kilometrów i jak mówi Radio Wrocław pomaga mu w omijaniu miejskich korków. To jednak nie jedyny wygrany. Kolejnym szczęśliwcem był Jarosław Sowizdraniuk z Obornik Śląskich, który kilka razy brał udział w konkursie Radia Wrocław. Jak mówi, trzeba było włączyć się w zabawę i odpowiedzieć na pytanie prowadzących program:
Zadowolony był także Roman Zając ze Szklarskiej Poręby. Wysłał jeden SMS i wygrał. To jednak nie jego pierwszy konkurs w Radiu Wrocław:
By wygrać w konkursie Radia Wrocław wystarczy dokończyć zdanie, którego początek jest prezentowany na antenie Radia Wrocław. Nagrodą jest karta podarunkowa stacji LOTOS o wartości 150 złotych.
Kolejny bak paliwa powędrował do naszego zadowolonego słuchacza. Choć nagrodę wygrał Leszek Szewczyk, za udzielenie odpowiedzi na pytanie o najdziwniejszej przesyłce kurierskiej, nagrodę odebrał i wykorzystał jego syn – Daniel:
Karol z Oławy zapewnia, że wystarczyło trochę wyobraźni i nawet jeden SMS. – Ja opowiedziałem historię o tym, że rano w samochodzie zamiast kawy pobudza mnie moja dziewczyna. Wygrałem – mówi stały słuchacz naszego radia:
I jak dodaje…
Katarzyna wygrała paliwo oczarowując naszych prezenterów opowieścią o najgorszej potrawie jaką jadła w życiu:

Similarity rank: 0.1
Sentiment rank: 4.8